Kamień i drewno: naturalny spektakl w showroomie - Warszawa

Gdy na scenie pojawia się kamień i drewno to wiemy, że mamy do czynienia z ponadczasowym rozwiązaniem, które tworzy nowoczesne, a zarazem klasyczne wnętrze. Showroom w Warszawie jest miejscem, w którym widać to jak na dłoni. Nasz wyjątkowy projekt stworzony na bazie kamienia oraz drewna to stylowa, przestrzenna kuchnia skomponowana z ciepłego dębu weneckiego i skontrastowana chłodem szarego onyxu. Ciemniejsze meble idealnie współgrają z jasną podłogą oraz dużym oknem. System TANJA / FABIOLA zapewnia nie tylko doskonały wygląd kuchni, ale też jej ponadprzeciętną funkcjonalność. Chcąc zobaczyć na własne oczy, jak świetnie z otoczeniem komponuje się wybrana kompozycja, należy po prostu znaleźć czas na odwiedziny showroomu w Warszawie. Sklep w naszym przypadku zawiera wszystko to, co potrzebne, aby stworzyć doskonale przygotowaną kuchnię.

Showroom, meble w Warszawie - kuchnia, która inspirujesz

Otwarta przestrzeń i obszerne okno z widokiem na panoramę miasta. To wszystko stało się inspiracją do zaaranżowania kuchni, która podkreśliłaby prestiż tej lokalizacji. W kuchni wykorzystano fronty w odcieniach piaskowca, ciemne blaty robocze Kadum oraz elementy z naturalnego dębu. Narożny dębowy barek sprawia, że wyspa nabiera wielowymiarowości. Motyw przestrzenności wykorzystano również w aranżacji sprzętów AGD, dodatkowo wyróżniając je podświetleniem. W ten sposób pozornie prosta kuchnia nabrała wyjątkowego charakteru, godnego najlepszego showroomu w Warszawie. Sklep w przypadku naszej oferty jest niezwykle rozbudowany, a teraz można na własne oczy zobaczyć, jaka magia dzieje się w zaprojektowanych starannie wnętrzach kuchennych.
Czytaj więcej…Showroom w Warszawie nie mieści się w dowolnym miejscu. Wiemy, jak ważna jest prezencja, dlatego zadbaliśmy o taką przestrzeń, która doskonale współgra z wyjątkowym połączeniem architektonicznym. To właśnie tutaj klienci mogą najlepiej zrozumieć, jak ważny jest gustowny wystrój i odpowiednie dopasowanie wszystkich mebli. Co należy zobaczyć w showroomie? Meble w Warszawie stosowane w naszych realizacjach to prawdziwy kunszt wystroju wnętrz.

Kolor ma moc - showroom, Warszawa

Celem kreacji przestrzeni kuchennej w apartamencie w Stuttgarcie było stworzenie wygodnego miejsca dla czteroosobowej rodziny. Ważną funkcjonalnością była duża ilość szafek i wyspa połączona ze stołem. Lakierowane matowe fronty w kolorze rdzy (Rosso Jaipur) to nieoczywiste rozwiązanie, które dodaje pomieszczeniu finezji. Drugim dominującym kolorem jest dąb naturalny Halifax, który został wykorzystany zarówno do blatów roboczych, jak i stołu i części frontów. Prezentowana w showroomie w Warszawie kuchnia w ten sposób stała się spójna, a przy tym niebanalna.

Inspiracje